Vratné plastové kelímky s potiskem 280 ml.

kelímek
126 Kč
Doručeno mezi 27-28. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Podrobnosti
 • Rozměry: 10,3 cm (výška) x 7ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Objem: 280 ml.
 • Transparentní.
 • Neobsahuje BPA. Ekologický.
 • Materiál: PP (polypropylen).
 • Ideální pro reklamu, merchandising a nejrůznější akce.
 • Mýt ručně. Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlné troubě.
 • ID: #17331
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Plastové kelímky na akce: znovupoužitelné a personalizované

Znovupoužitelné plastové kelímky s vlastním potiskem jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí zvýraznit svou vlastní značku, událost nebo oslavu jedinečným způsobem. Tyto plastové kelímky jsou velmi praktické a nabízí vám personalizovaný potisk s libovolným logem, obrázkem, fotkou nebo textem, který si zvolíte. Mohou sloužit k propagaci vaší firmy, dodat osobní kouzlo večírku nebo prostě jen posloužit jako originální dárek. Mají kapacitu 280/500 ml a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, polypropylenu (PP), s certifikací bez obsahu BPA a jsou naprosto bezpečné pro konzumaci nápojů.

Matný povrch těchto kelímků dodává jejich vzhledu elegantní a moderní tón a dělá je velmi atraktivními. Tyto kelímky nejsou pouze šetrné k životnímu prostředí, protože jsou znovupoužitelné (a tím se eliminuje používání jednorázových kelímků), ale také jsou velmi odolné: můžete je používat tak často, jak budete chtít. Pro zachování personalizace v optimálním stavu doporučujeme, aby se myly ručně, a nebyly ohřívány v mikrovlnné troubě.

Personalizaci kelímků lze provádět dvěma způsoby. Můžete si vybrat z široké nabídky předem připravených návrhů, které vám nabízíme. Tyto návrhy zahrnují nejrůznější styly, tématy a příležitosti, což vám umožní najít dokonalé řešení dle vašich potřeb (více korporátní a střízlivé, nebo více oslavné a barevné a podobně). Na druhou stranu, pokud upřednostňujete něco zcela unikátního, máte možnost vytvořit svůj vlastní návrh úplně od nuly s naprostou volností si můžete přidat vaše logo, obrázek, text nebo jakýkoli vizuální prvek. Před dokončením objednávky uvidíte náhled produktu, aby bylo zcela zřejmé, že kelímky budou vypadat tak, jak jste si představovali.

Znovupoužitelné plastové kelímky s vlastním potiskem

Použití a využití znovupoužitelných personalizovatelných kelímků

Tyto personalizované kelímky mají širokou škálu využití. Jsou ideální pro firemní akce, reklamu a jako propagační předměty, protože nabízejí jedinečnou příležitost efektivně zviditelnit vaši značku. Hudební festivaly, veletrhy nebo sportovní události také nacházejí v těchto personalizovaných kelímcích atraktivní možnost, jak si udělat reklamu a ponechat trvalý dojem na účastnících. Kdo nebyl na festivalu nebo akci, kde nedostal znovupoužitelný kelímek s potiskem?

Nejsou vhodné pouze pro reklamu a velké objednávky, protože na našich stránkách můžete zakoupit kelímky bez minimálního množství. To znamená, že můžete objednávat jen pár kusů, které se budou hodit pro osobní oslavy jako jsou narozeniny, svatby, výročí nebo rodinná setkání. Pokud jste organizátorkou, můžete své hosty překvapit tím, že jim dáte kelímek s jejich jménem, jež si pak odnesou domů jako vzpomínku a budou ho používat ve svém každodenním životě.

Důležité je zmínit, že při nákupu většího množství personalizovaných kelímků nabízíme množstevní slevy. To znamená, že čím více stejných kusů zakoupíte, tím levnější bude cena za kus. To je obzvláště výhodné pro firmy a pořadatele akcí, kteří chtějí co nejlépe využít svou investici a získat cenově výhodný a velmi praktický reklamní dárek díky těmto levným personalizovaným kelímkům.

Levné znovupoužitelné kelímky s logem nebo obrázky

Některé z běžných využití pro tyto kelímky:

 • Firemní akce a reklama: Tyto personalizované kelímky jsou vynikajícím způsobem, jak propagovat vaši značku na firemních akcích, veletrzích, konferencích a výstavách. Můžete na ně nechat vytisknout logo vaší společnosti, firemní barvy a jakoukoli zprávu či reklamní slogan. Účastníci si odnesou skutečně praktickou vzpomínku a pokaždé, když ji použijí, vzpomenou si na vaši značku.
 • Festivaly a koncerty: Jsou klasikou na hudebních festivalech, koncertech a venkovních akcích. Znovupoužitelné personalizované kelímky jsou praktickou a cenově výhodnou možností, jak servírovat nápoje. Můžete na ně nechat vytisknout jméno akce, obrázek plakátu, ilustraci související s hudbou nebo jakýkoli jiný prvek, který reprezentuje ducha festivalu. Účastníci se budou cítit propojení s festivalem a odnesou si domů na památku sběratelský předmět.
 • Oslavy a soukromé akce: Pro soukromější oslavy, ať už jde o narozeniny, svatbu nebo rodinná setkání, jsou také skvělou volbou pro dodání tématu společenské akci. Můžete na ně nechat vytisknout jména hostů, datum události, tematické návrhy nebo jakýkoli jiný speciální detail. Tyto kelímky se stanou jedinečnými a praktickými upomínkami, které si hosté mohou po akci odnést domů a používat je.
 • Restaurace a bary: Ve sféře pohostinství jsou tyto znovupoužitelné kelímky efektivním způsobem, jak propagovat váš podnik. Můžete na ně nechat vytisknout logo vaší firmy, kontaktní informace, speciální nabídky nebo dokonce QR kódy pro online objednávky. Zákazníci budou z těchto personalizovaných kelímků pít a pak si je mohou odnést na památku.
 • Firemní dárky: Tyto kelímky jsou také ideálním dárkem, jak poděkovat zákazníkům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům. Můžete je personalizovat firemním logem, jmény nebo textem. Tyto praktické a personalizované dárky pomohou posílit obchodní vztahy a zanechají dobrý dojem na všech, kteří tento dárek obdrží.

Vzhledem k tomu, že tento výrobek neobsahuje BPA, máte jistotu, že je nezávadný a vhodný pro servírování nápojů