Zápisník s gumičkou s potiskem

Zápisník s gumičkou s potiskem

zápisník
329 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 8,7 cm (šířka) x 14,2 cm (výška) x 1,2 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 80 listů. Materiál obalu: koženka.
  • S gumičkou na uzavření.
  • Součástí je textilní provázek, který slouží jako záložka.
  • ID: #13605-4754
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Mějte u sebe vždy zápisník

Zapište si vše, co chcete, do našich originálních osobních zápisníků. Jejich obaly jsou vyrobeny z koženky a přední strana je opatřena barevnou fotografií, textem nebo designem podle vašeho výběru. Můžete si však také vybrat některou z našich předpřipravených šablon a přizpůsobit si ji podle svých představ.

Obsahují 80 prázdných listů a mají gramáž 70 gr/m2. Uzavírají se praktickou svislou barevnou gumičkou pro větší pohodlí a bezpečnost a obsahují látkovou záložku, abyste snadno našli, kam píšete. Barvu gumičky a záložky si můžete vybrat z řady různých odstínů - vyberte si tu, která nejlépe ladí se zbytkem designu.

Naše personalizované zápisníkyjsou k dispozici ve dvou různých velikostech: A6 a A5, takže se můžete rozhodnout, která z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám a prostoru. Jedna má barevný vnitřní okraj stránky a druhá má prázdný vnitřní okraj stránky. Mezi jednotlivými variantami a počtem listů stejné velikosti mohou být drobné rozdíly ve velikosti, proto je můžete mít vždy u sebe, abyste se ujistili, že vám nic nechybí.

Dětské zápisníky

Každý z našich sešitů je ideální pro každého, ale zejména pro ty nejmenší, kteří si mohou kreslit vlastní obrázky. Takto budou mít s odstupem let výjimečnou vzpomínku a budou si moci prohlédnout, jaké kresby nakreslily do svého personalizovaného dětského zápisníku.

Může být také pěkným dárkem pro hosty při událostech, jako jsou svatby, křtiny nebo svaté přijímání. Je personalizovaný s fotografií hlavního hrdiny a datem události, takže jim zůstane příjemná vzpomínka a velmi praktický výrobek. Jsou také velmi oblíbené jako propagační nebo reklamní dárky pro firmy.