Nažehlovačky s vlastním potiskem

142 Kč
Množství:
Nášivka
Vyberte možnost: Oválná
 • Rozměry: 9 cm (šířka) x 13 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Materiál: keprová vazba (35% bavlna, 65% polyester). Tloušťka: 190/195 gr/m².
 • Termoadhezivní: nažehlení trvá přibližně 30-45 sekund.
 • Zakrýt nášivku vlhkým hadříkem během žehlení.
 • Vhodné pro domácí pračku a sušičku.
 • ID: #16880
Recenze
Recenze s fotkami
5dbc01a6312fc874b8ec22ac945aceedfade5b50
71537585154a8a3baeadb2a24300d29be84a2cd8

4,75
4 Recenze
5
75 %
4
25 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
D
David (Granollers, ES)
koupil/a: Nažehlovací nášivka erb na oblečení 7x5
19/03/2023
"100% doporučitelné"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
S
Sérgio (Ribeira de pena, PT)
koupil/a: Obdelníková nažehlovací nášivka na oblečení 7x5
17/03/2023
"."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Jessica (Arnhem, NL)
koupil/a: Oválná nažehlovací nášivka na oblečení 13x9
24/02/2023
"Dobrá kvalita, jsem spokojen!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Joaquín (Zaragoza, ES)
koupil/a: Obdelníková nažehlovací nášivka na oblečení 7x5
03/02/2023
"Chtěla jsem, aby nášivky vytvořily kostým astronauta pro mého malého, s jeho jménem, a byly skvělé, splňují očekávání."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované nažehlovačky na oblečení

Termoahezivní nášivky jsou oděvní doplněk, který má mnoho funkcí a využití. Tyto nášivky plně přilnou k oděvu pomocí běžné domácí žehličky. Stačí pevně přiložit žehličku po celé ploše záplaty na požadovanou látku a záplata bude zcela zafixována. Před žehlením byste měli mezi nášivku a žehličku vložit bavlněnou látku, aby se nášivka nespálila a byla při žehlení ochráněna.

Máme nášivky různých tvarů a velikostí, ale všechny mají stejnou vlastnost: jsou to personalizované nášivky. Při objednávce můžete přidat libovolnou fotografii, obrázek, jméno, text, logo, znak, frázi atd. Máme několik předpřipravených šablon, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí, a upravit ji podle svých potřeb. Nebo pokud chcete 100% vlastní design od nuly, můžete si vytvořit nášivky podle svých představ bez použití šablon.

Po aplikaci jsou nažehlovačky dokonale odolné vůči praní v pračce a sušení v sušičce (samozřejmě pokud je samotný oděv bezpečný pro praní v pračce a sušení v sušičce).

Jak nažehlit záplaty

 1. Umístěte nášivku na požadované místo.
 2. Mezi žehličku a záplatu vložte bavlněnou látku. Buďte opatrní u choulostivých oděvů.
 3. Přejeďte žehličkou po záplatě po dobu 30 až 45 sekund.
 4. Jakmile záplata přilne, nažehlete ji z druhé strany po dobu 30 až 45 sekund.
 5. Nepoužívejte oděv až do úplného vychladnutí.
 6. Pokud se dobře nepřichytí, žehličku více nahřejte.
 7. Nečistěte chemicky.
 8. Pro odstranění žehličku znovu použijte při teplotě "bavlna".
 9. Nedoporučujeme žehlení párou.

K čemu slouží nažehlovačky?

Přizpůsobitelné nášivky na oblečení lze použít v různých situacích:

Nášivky na dětské oblečení

Je možné, že právě toto použití nás napadne jako první, ať už si vzpomeneme na dětství se záplatovanými kalhotami, které nám maminky oblékaly poté, co jsme si udělali díru na koleni při hraní v parku nebo ve škole. U našich vlastních dětí se tyto situace opakují a s těmito nažehlovačkami můžete tato místa s dírami zakrýt.

Personalizované nášivky na oblečení

Nejlepší je, že jsou 100% přizpůsobitelné, takže si můžete vytvořit nášivky, které budou zcela odpovídat opravovanému oděvu. Měly by mít stejný nebo dobře ladící barevný vzor. Nebo můžete nechat dítě, aby si pro svou nášivku vybralo libovolný design: oblíbenou kreslenou postavičku, oblíbené zvíře apod. Během několika sekund můžete doma pomocí žehličky připevnit záplatu na kalhoty a bezpečně zakrýt díru.

Odznaky sportovních týmů

Jedním z tvarů nášivek, které máme k dispozici, je tvar znaku. To je ideální pro sportovní týmy všeho druhu: fotbalové, basketbalové, házenkářské, hokejové atd. Na tyto přizpůsobené nášivky můžete vytisknout svůj klubový znak a připevnit je na dresy všech hráčů.

Barvy znaku budou plně respektovány a budou jasně viditelné. A týmová trička budou vypadat velmi profesionálně a elegantně.

Pracovní oblečení

Pro firmy, kanceláře, ochranku nebo jakýkoli typ zaměstnance. Nášivky mohou být vytvořeny s logem nebo názvem společnosti a tepelně připevněny na tričko, bundu, košili nebo pracovní vestu. Pracovní oděvy všech zaměstnanců jedné společnosti tak působí mnohem profesionálněji a firemněji.

Loga lze použít k identifikaci společností, korporací, škol, univerzit, sdružení, klubů... a možnost vytvořit nášivky s těmito logy je velmi užitečná pro posílení pocitu příslušnosti ke stejné skupině.

Pro módu a estetiku

Velmi žádané jsou také nášivky, které slouží jako estetický doplněk k ozdobení oblečení, batohů, sportovních tašek apod. Například z obdélníkové nášivky lze vytvořit nášivku s vlajkou jakékoli země, hnutí, kolektivu... a tu pak připevnit na oděv nebo textilní doplněk podle vlastního výběru.

Přizpůsobené nažehlovačky

Můžete si také vytvořit nášivky s logy rockových kapel, filmů, značek aut... zkrátka s jakýmkoli designem nebo obrázkem. Nášivku pak lze umístit například na rukáv bundy nebo ozdobit vestu, která je plná nášivek.

Můžete si vytvořit libovolnou vlastní nášivku na týmovou náprsenku, bundu, mikinu, kalhoty, batoh nebo jakýkoli jiný textilní oděv.

Na jakých oděvech mohu použít vlastní nášivky?

Nášivky lze aplikovat na jakýkoli oděv nebo textilní výrobek, který má hladké plochy, na které lze nášivky připevnit. Trička, mikiny, kalhoty, bundy, mikiny, trička, bundy, batohy, sportovní tašky, čepice atd.

Při žehlení záplaty umístěte mezi oděv se záplatou a žehličku ochrannou fólii. Tímto způsobem nemusíte žehlit přímo na oděv a záplatu, ale budete žehlit na tento plát materiálu odolný vůči přímému teplu žehličky.

Nášivky na míru pro velkoobchodníky i soukromé zákazníky

Naše specializované stroje na výrobu a potisk nášivek nám umožňují zásobovat profesionály i soukromé osoby. V případě soukromých osob je možné zakoupit náplasti již od 1 kusu: není požadována žádná minimální objednávka. Pro profesionály a firmy jsou naopak určeny množstevní slevy. Čím více stejných jednotek stejné náplasti, tím je každá jednotka levnější.

Navíc, protože máme stroje vytvořené výhradně pro výrobu tohoto typu termoadhezivních náplastí, zajišťujeme nejlepší možnou kvalitu, ostrost barev, odolnost a výsledky..

Foto nažehlovačky na oblečení
Etikety na Nažehlovačky