Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Pouzdro na poznámkový blok s potiskem

složka
253
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 41 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 9 cm (šířka) x 13 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Poznámkový blok má 108 listů.
  • Rozměry listu 7,8 x 11,8 cm.
  • ID: #1691
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaný poznámkový blok: zaznamenávejte si poznámky kamkoli jdete

Přidejte osobní a praktický prvek do vašeho každodenního života s naším personalizovaným poznámkovým blokem, dokonalým společníkem pro zaznamenávání vašich připomínek, nápadů a úkolů kamkoli jdete. Tento poznámkový blok, navržený pro život v pohybu, je kompaktní a snadno se vejde do vaší kabelky nebo batohu, zajistí, že nikdy nezmeškáte příležitost zachytit ty nejdůležitější okamžiky, pro vaši inspiraci.

Svým vertikálním otevřením odhaluje tento poznámkový blok chytře navržený vnitřní prostor. Obsahuje spoustu prázdných listů, připravených k zapsání vašich myšlenek a náčrtků kdykoli. Ať už jste na důležité schůzce, v kavárně nebo během cesty, budete mít vždy po ruce perfektní nástroj k vyjádření svých nápadů.

To, co činí náš personalizovaný poznámkový blok jedinečným, je jeho schopnost přizpůsobit se vašemu stylu. Obálku je možné personalizovat jakoukoliv fotografií, logem nebo textem, který si přejete. Ať už chcete ukázat identitu vaší společnosti nebo darovat zvláštní památku na události jako jsou svatby, tento poznámkový blok se stává výrobkem přizpůsobeným vašim potřebám.

Kromě své hlavní funkce být poznámkovým blokem, tento výrobek nabízí další funkce ke zlepšení vaší zkušenosti. Obsahuje drážky, které vám umožňují uložit malé papíry, lístky nebo důležité dokumenty, udržující všechno uspořádané na jednom místě. Navíc má příslušenství k upevnění pera nebo tužky, zajistí, že budete mít vždy k dispozici psací nástroj.

Pokud uvažujete o tomto personalizovaném poznámkovém bloku k propagaci vaší společnosti, je to chytrá a ekonomická volba. Čím více kusů si pořídíte, tím vyšší bude sleva za kus, což z něj činí ještě atraktivnější volbu pro firemní akce nebo propagační dárky, stejně jako pro svatební dárky pro hosty.

Personalizovaný poznámkový blok s obálkou