Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované vinylové samolepky

list s 24 samolepkami
202 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 5,4 cm (šířka) x 1,4 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Každý list obsahuje 24 etiket.
  • Ideální k označení oblečení jménem a telefonním číslem.
  • Velmi snadno se odjímají.
  • Hmotnost: 140 g/m2.
  • Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob označování předmětů.
  • ID: #16771
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované vinylové samolepky

Etikety jsou velmi užitečné při označování nejrůznějších předmětů, takže všechny naše věci lze snadno a rychle identifikovat. Jsou ideální k nalepení na všechny druhy školních pomůcek: pera, tužky, knihy, sešity, složky... a dokonce i na kelímky nebo láhve s vodou, čímž se předejde ztrátám nebo výměnám ve třídě. S našimi personalizovanými samolepicími štítky ušetříte čas, peníze a především bolest hlavy.

A tím to nekončí! Tyto vinylové štítky jsou ideální například pro označení tenisové rakety vašeho dítěte nebo dokonce dudlíku vašeho dítěte. Chystá se vaše dcera na tábor? Nebojte se: můžete jimi označit i její zubní kartáček, sprchový gel a láhev s vodou.

Naše personalizované samolepicí štítky jsou vyrobeny z tenkého vinylu který se dokonale přilne ke všem typům materiálu. Na výběr jsou dva různé tvaryobdélníkový a kulatý. U obdélníkového tvaru si navíc můžete vybrat ze dvou velikostí: malé (68 malých štítků) nebo střední (24 středních štítků) se stejným designem na listu A5. Velmi snadno se odlepují od fólie. S tímto vědomím si můžete vybrat malé tužky na popisování, střední na knihy a kulaté například na cyklistické přilby.

Na rozdíl od běžných samolepek jsou personalizované samolepky na našich stránkách z vysoce kvalitních materiálů a jsou určeny k trvalému používání. Jsou mimořádně odolné, lze je mýt v myčce nádobí, dát do lednice i mikrovlnné trouby. Abyste však zabránili vyblednutí, doporučujeme vyhnout se kontaktu s alkoholem nebo jinými kosmetickými přípravky.

S naším editorem je můžete navrhnout velmi snadno, můžete si vybrat ze spousty návrhů, které nabízíme na našich webových stránkách, nebo pokud chcete, můžete si vytvořit vlastní návrh od začátku, nahrát požadovaný obrázek, vložit text, kresby nebo cokoli vás napadne. Stačí si jen vybrat produkt a v našem editoru je navrhnout podle svých představ.

Personalizované vinylové samolepky

Navrhněte si vlastní nálepky

Blíží se návrat do školy? Samolepky na označování předmětů jsou nezbytnou součástí příprav na nový školní rok . Děti i dospělí budou schopni rychle a bezchybně rozpoznat materiál. Protože se jedná o plně přizpůsobitelné štítky, můžete navíc vytvořit exkluzivní kresby nebo loga, která snadno rozpoznají i malé děti, které ještě neumějí přečíst své jméno.

Možnosti přizpůsobení jsou neomezené , můžete si vytvořit štítky od začátku nebo využít mnoho návrhů, které máte k dispozici na webu pro označení věcí dětí.

Užitečnost těchto personalizovaných štítků nebo samolepek se neomezuje pouze na ty nejmenší: mohou je použít i ti, kteří žijí v rezidencích, na univerzitách nebo v domovech důchodců, nebo k označení svých předmětů v práci. Jsou také ideální pro milovníky cestování: kufry budou identifikovány v mžiku oka, aniž by se museli bát, že se ztratí nebo uvolní jako typické visačky na zavazadla, které lze nasadit a sundat.

Personalizované vinylové samolepky