Je kvalita mého snímku dostatečná?

Pokud máte pochybnosti, zda je vaše fotografie dostatečně kvalitní, aby na výrobku vypadala dobře, stačí začít výrobek přizpůsobovat a přidat obrázek do návrhu.

V závislosti na velikosti obrázku, oblasti personalizace a typu výrobku vám editor umožní zvětšit obrázek na maximální možnou velikost.

Pokud je tedy obrázek dostatečně kvalitní, editor vám umožní obrázek hodně zvětšit. Pokud je nízká, editor vám umožní zvětšit jej pouze do určité velikosti.

Čím větší je velikost původního obrázku, tím vyšší bude kvalita, protože pokud je obrázek velký a kvalitní, využije maximální rozsah rozlišení, a pokud je méně kvalitní, využije minimální rozlišení, které stačí k tomu, aby výrobek vypadal dobře a nebyl rozpixelovaný.

V případě, že se váš návrh skládá z mnoha fotografií, bude rozlišení tisku vašeho návrhu upraveno na obrázek, který má nejnižší rozlišení ze všech obrázků, které mají danou kompozici.

Maximální velikost obrázků, které přijímáme, je 25 MB.

Vše výše vysvětlené se týká výhradně toho, co souvisí s velikostí obrázku s ohledem na velikost tisku, je pochopitelné, že kromě tohoto faktoru jsou pro dobrý vzhled výrobku důležité i další faktory, které nelze z editoru ovlivnit, jako je rozostření obrázků, světlost atd.