Dárky pro těhotné ženy

Personalizované dárky pro těhotné ženy

Jedním z nejvýznamnějších okamžiků v životě je příchod dítěte na svět. Je to jedinečný pocit nepřekonatelného štěstí, a proto je důležité budoucí maminku překvapit dárky. Ale nestačí jen tak ledajaké dárky pro těhotné, jdeme ještě dál a navrhujeme, abyste si vytvořili vlastní dárky pro těhotné.

Personalizace vám umožní postarat se o detaily a vytvořit velmi originální dárky pro miminkokteré překvapí budoucí rodiče. Můžete na ně navrhnout jméno miminka, fotografii z ultrazvukového vyšetření... Určitě se jí budou líbit, protože všechny naše personalizované dárky pro miminko jsou kromě toho, že jsou přesně podle vašich představ, také velmi praktické.

Pokud nevíte, čím obdarovat těhotnou ženu, nezoufejte, protože níže vám přinášíme výběr zboží, které prodáváme nejčastěji a které se našim zákazníkům jako dárky pro těhotné líbí nejvíce.

Co dát prvorodičce

První dítě je velmi zvláštní, protože znamená mnoho změn v životě budoucích rodičů. Je to však pro ně jeden z nejkouzelnějších okamžiků. Mezi našimi produkty najdete, co darovat novopečené mamince, protože s těmito dárky pro novopečené maminky určitě uspějete.

Rámeček s otiskem nohy dítěte je ideálním dárkem pro novopečenou maminku. Vložíte do něj fotografii svého dítěte a na druhou stranu můžete udělat otisk nohy. Výsledek je fantastický a velmi dojemný. Velmi oblíbeným dárkem jsou také hygienické a koupelnové produkty.

Dalším dárkem pro nastávající maminku mohou být šperky na míru. Jsou velmi speciální a můžete na ně vyrýt jméno dítěte, datum narození atd. Můžete se také rozhodnout pro plyšové hračky nebo doplňky, které bude budoucí miminko denně potřebovat.

Originální dárky pro těhotné ženy

Většina dárků, které najdete v této sekci, jsou dárky pro novorozence. Myslíme si však, že právě oni z nich dokážou vytěžit maximum pro uspokojení potřeb těch nejmenších. Najdete zde originální dárky pro děti, které si můžete navrhnout podle svých představ a překvapit je něčím exkluzivním.

Dětské dárkové koše jsou velmi oblíbeným dárkem. Jsou velmi módní a praktické, protože do nich můžete vložit několik produktů. Například: personalizovaný bryndák, dupačky a deka s výšivkou medvídka. Kombinace jsou nekonečné, jde jen o to vytvořit praktický košík pro miminko se základními předměty, které budete moci použít.

Personalizované plyšové hračkyjsou velmi měkké a malé děti je milují. Můžete na ně vyšít nebo vytisknout jejich jméno nebo fotografii. Stane se jejich oblíbeným plyšákem.